Golfbollar för alla tillfällen

Vad söker du?

Vårt sortiment av golfbollar
White Label
Your Brand – Our Focus! En logoboll på riktigt! White Label Golf går ut på att ge dig som kund hela varumärkesplattformen på dina golfbollar. Du betalar inte för något varumärke utan bara för den prestanda på golfboll som du vill ha.
Rangebollar
Förbättra er ekonomi och upplevelse på rangen med Nassau rangebollar. Vi erbjuder både 2-pcs och 1-pcs bollar i flera olika färger. Dessutom kan du designa dem precis som du vill genom vårt koncept White Label Golf.
Nassau
Tour Level Golf är återförsäljare för Nassau Golf. Nassau är en av världens största producenter av golfbollar.
LiteGolf
Den optimala bollen för nattgolf eller spel i skymning! Med Lite-Golf´s golfbollar behöver du inte offra någonting när det gäller spelkänsla. Vi har bara gjort det enklare att hitta din boll!

Söker du en logoboll - på riktigt? YOUR BRAND - OUR FOCUS

Vårt Team

Vi som jobbar med Tour Level Golf
Fredrik Andersson Hed
Fredrik Andersson Hed
Säljare – Halland, Skåne, Småland, Öland
+46 70 657 34 56
fredrik@tourlevel.se
Mattias Eliasson
Mattias Eliasson
Säljare – Skåne, Blekinge, Danmark
+46 70 858 57 06
mattias@tourlevel.se
Wilhelm Schauman
Wilhelm Schauman
Säljare – Stockholm, Uppland, Gästrikland, Hälsingland
+46 70 812 89 95
wilhelm@tourlevel.se
Lars Nilsson
Lars Nilsson
Säljare – Halland, Bohuslän
Göteborg, Dalsland
+46 73 344 27 11
lasse@tourlevel.se
Ingemar Rygert
Ingemar Rygert
Säljare/Partner
+46 72 326 69 94
ingemar@tourlevel.se
Andreaz Lindberg
Andreaz Lindberg
Säljare/Partner
+46 70 310 88 15
andreaz@tourlevel.se
Johanna Hallberg
Johanna Hallberg
Backoffice/Partner
+ 46 70 313 22 53
johanna@tourlevel.se
Peter Gustafsson
Peter Gustafsson
Player Ambassador – Europe
+34 616 052 160
peter@tourlevel.se

Kontakta oss